English
Anadolu Bilişim 20 Eylül 2013 tarihinde düzenlenecek SAP FORUM İSTANBUL?da Çelik Motor ve Bayilerin iş süreçlerini yönetmek için gerçekleştirilen SAP CRM projesinin ayrıntılarını paylaşıyor!


Anadolu Bilişim 20 Eylül 2013 tarihinde düzenlenecek SAP FORUM İSTANBUL’da Çelik Motor ve Bayilerin iş süreçlerini yönetmek için gerçekleştirilen SAP CRM projesinin ayrıntılarını paylaşıyor!

Teknolojinin son yıllardaki hızlı gelişiminin iş dünyası üzerindeki etkilerini her geçen gün artıyor. Mobilite, bulut bilişim, iş analitikleri, ERP, CRM gibi teknolojiler kurumların iş süreçleri için kritik öneme sahip kavramlar haline geliyor. Eskiden “gelecek” olarak tanımlanan gün çok uzaktayken, gelecek artık “bugün” yaşanıyor.  

 

Sektörün tüm paydaşları 20 Eylül 2013 Cuma Günü, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan SAP FORUM İSTANBUL’da,  “Geleceği Bugün” yaşamak için bir araya geliyor. Anadolu Bilişim’in Gümüş Sponsor olarak yer aldığı SAP FORUM İstanbul’da Çelik Motor ile birlikte, şirketin filo kiralama hizmetleri ile yaygın bayi ve servis ağının satış, pazarlama, garanti ve satış sonrası hizmetlerini kapsayan süreçlerini yönetmek için gerçekleştirilen SAP CRM projesinin tüm ayrıntıları paylaşılacak.


Foruma katılmak için: 
http://www.sapforumkayit.com/

                                 

“Çelik Motor ve Bayiler Süreçlerini SAP CRM ile Yönetiyor”
Anadolu Bilişim Kurumsal Uygulama Hizmetleri Müdürü Atakan Karaman
& Çelik Motor Filo Kiralama Direktörü Cenk Fadıllıoğlu
15:30 – 16:00
Dolmabahçe C Salonu
Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi için: 
http://www.sap.com/turkey/about/events/forum13/Yorumlar

Yorumlar

0 yorum yazılmıştır.
Yorum Yaz

Yorum Ekle


Ad Soyad:
E-Posta:
Mesajınız:
Güvenlik Kodu:
 

Ad-Soyad

E-Posta

Mesaj

 

E-Bülten Kayıt

Kurumunuzda en öncelikli uygulama hangisidir?