SAP ERP Modülü

Şirketlerin maliyetleri ve kârlılıkları, buna bağlı olarak da başarısı; departmanlar arası iletişim ve veri alışverişinin etkili bir şekilde kurulmasından geçer.

SAP ERP Nedir?

Kurumsal Kaynak Planlama (Enterprise Resource Planning - ERP), işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır. SAP Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) uygulaması, iş süreçlerinizin temel işlevlerini ve operasyonlarını standartlaştırarak etkili bir şekilde kullanmanızı sağlamak ve bulunduğunuz sektöre özgü gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. SAP Business Suite kapsamındaki SAP ERP şu çözümleri sunar:

SAP ERP’nin Avantajları

• Sağladığı esneklik ile kurumsal ve sektörel süreç değişikliklerine kısa sürede adaptasyon sağlar

• Kullanım kolaylığı ile gerekli insan gücünü minimize ederek kurumsal kârlılık ve verime katkıda bulunur

• Süreçler arası güçlü entegrasyonu ile hataları minimize eder, izlenebilirliği artırır ve departmanlar arası etkileşimi güçlendirir

• Tüm şirket fonksiyonlarını ve birbiriyle etkileşimlerini ortak bir pencereden görmeyi sağlar, karar alma ve kurumsal gelişme süreçlerini hızlandırır

Yaygın kullanım alanının getirdiği sektörel deneyimleri ile farklı pazarlara hitap eden şirketlere hazır ve hızlı çözümler sunar.

ANADOLU BİLİŞİM HİZMETLERİ;

Yaratıcılık ve kalite anlayışını sürekli geliştirerek müşteri ve çalışanlarını geleceğe taşıyarak, sahip olduğu bilgi birikimi, uzmanlıklar ve tecrübesi ile, Türkiye'nin önde gelen Bilgi Teknolojisi şirketi olmayı hedeflemektedir. Müşteri ile birlikte, o hizmetin ve yatırımın geri dönüşünü hesaplayarak işe başlamakta ve uzman kadrolarıyla bütün bu çözümleri müşterilerine katma değer sağlayacak şekile sunmaktadır.