Geri

Gizlilik Sözleşmesi


Giriş

Gizliliğiniz Anadolu Bilişim Hizmetleri A.Ş. için önemlidir. Bu bildirim, ne tür bilgilerin toplandığı ve izlendiği, bilgilerin nasıl kullanıldığı ve bilgilerin kimlerle paylaşıldığı da dahil olmak üzere, www.abh.com.tr web sitesindeki bilgilere ilişkin uygulamaları açıklamaktadır.


Kişisel Bilgilerin ifşası ve Kullanılabilirliği

www.abh.com.tr web sitesini kullanırken normal durumlarda, kim olduğunuzu bize açıklamadan ve kendiniz hakkında herhangi bir bilgi vermeden www.abh.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ancak, bazı durumlarda Anadolu Bilişim Hizmetleri A.Ş. ve/veya çözüm ortakları size ait bilgilere gereksinim duyabilir.

Anadolu Bilişim Hizmetleri A.Ş.’ye çeşitli durumlarda kişisel bilgi vermeyi seçebilirsiniz. Örneğin, sizinle haberleşmemiz, bir siparişi işleme koyabilmemiz ya da size herhangi bir üyelik sağlayabilmemiz için gerekli olabilecek isim, adres ya da e-posta gibi kişisel bilgileri bize vermek isteyebilirsiniz. Anadolu Bilişim Hizmetleri A.Ş.’ye başvurmak istediğiniz bir iş için eğitim ve iş deneyiminizle ilgili bilgileri iletmek isteyebilirsiniz. www.abh.com.tr web sitesi üzerinden bu bilgileri sizden almadan önce bunları nasıl kullanacağımız konusunda sizi bilgilendirmek isteriz. Bize bu bilgilerin, isteklerinizin karşılanması sonrasında, ileride sizle bağlantı kurmak için kullanılmasını istemediğinizi belirtirseniz, isteklerinize saygı gösteririz. www.abh.com.tr web sitesi üzerinden 3. bir şahıs hakkında kişisel bilgi verdiğiniz durumlarda, bu bilgilerin paylaşılması için onların iznini aldığınız ve bu durumla ilgili tüm sorumluluğun tarafınıza ait olduğunu bildiğiniz kabul edilir.

www.abh.com.tr web sitesi üzerinden bir ürün ya da hizmet, bir geri arama ya da belirli pazarlama malzemeleri istenmesi durumunda, talebin yerine getirilmesi için verilmiş olan bilgiler kullanılacaktır. Talebin yerine getirilmesi sırasında bu bilgiler 3. Şahıslar ile paylaşılabileceği gibi, müşteri memnuniyetine ilişkin incelemelerimizde ya da pazarlama araştırmaları için de kullanılabilecektir.

Anadolu Bilişim Hizmetleri A.Ş., kişisel bilgilerinizi korumayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, Anadolu Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin bazı önemli bilgilerin iletilmesinde şifre kullanılması gibi uygun önlemleri alma hakkı saklıdır.